Kurš gan nav berzējis plaukstas vienu pret otru, lai sasildītu rokas? Šī metode palīdz tikai daļēji. Ja esat pārāk ilgi uzturējies ārā aukstumā un jums patiešām ir auksti, ir laiks ķerties pie nopietnākām metodēm.
Šīs metodes palīdzēs jums sasildīt plaukstas un kājas tikai dažu minūšu laikā.
Masāža ar ēteriskajām eļļām
Masāža ar sildošām ēteriskajām eļļām palīdz uzlabot asinsriti apsaldētajās ekstremitātēs, ātri atgriežot tām jutīgumu. Par sildošā maisījuma pamatu izvēlieties jebkuru augu eļļu un pievienojiet kardamona, lavandas, piparmētras, citrona, krustnagliņu, majorāna, rozmarīna vai cipreses eļļu, lai iegūtu vislabāko efektu.
Jūs varat izmantot šādas proporcijas:
1 tējkarote olīveļļas;
2-3 pilieni rozmarīna eļļas;
2-3 pilieni piparmētru eļļas;
2-3 pilieni citrona eļļas.
Uzkarsē olīveļļu ūdens peldē līdz 40-50 grādiem pēc Celsija. Pievienojiet tai pārējās sastāvdaļas. Uzklājiet maisījumu uz ādas un ar pirkstu galiem 5-10 minūtes ieberzējiet to. Masāža ar ēteriskajām eļļām palīdzēs jums atslābināties arī pirms gulētiešanas. Nelielu daudzumu iemasējiet pēdu un apakšstilbu ādā. Valkājiet augstas zeķes vai garās bikes, lai pasargātu gultas veļu no taukainiem traipiem.
Lasi vēl: Izmetiet trīs ķiploka daiviņas tualetē: aizmirstiet par dārgiem tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļiem
Karsēti rīsi
Šī ir vispieejamākā metode, jo atšķirībā no ēteriskajām eļļām, rīsi ir pieejami gandrīz katrā mājoklī. Ielieciet rīsus auduma maisiņā vai tīrā kokvilnas zeķē. Uzkarsējiet mikroviļņu krāsnī 2-3 minūtes. Izmantojiet produktus, kas izgatavoti no dabīgām šķiedrām – sintētika mikroviļņu ietekmē var sākt kūst. Turiet maisiņu ar rīsiem plaukstās vai novietojiet to uz sasalušām kājām. Ja nepieciešams, vēlreiz uzsildiet tos mikroviļņu krāsnī.
Ja rīsu nav pa rokai, tos var aizstāt ar citiem graudaugiem, piemēram, griķiem vai auzām, zirņiem, pupiņām, smiltīm, sāli vai saulespuķu sēklām.